Hírek
2013. November 15. 08:54, péntek |
Kék hírek
Forrás: MTI
Halálos közlekedési baleset egy őz miatt Békés megyében
Összeroncsolódott személygépkocsi a 47-es számú főúton Mezőberény határában 2013. november 15-én. Egy másik, Köröstarcsa felől érkező autó elütött egy őzet, amely átvágódott a szembejövő sávba. A szemből érkező jármű sofőrje az állat miatt fának hajtott és a helyszínen életét vesztette. Az őzzel ütköző gépkocsi vezetője nem sérült meg.

MTI Fotó: Donka Ferenc
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek
Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek
Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.
2026. Május 30. 16:00, szombat | Kék hírek
KR NNI: hűtlen kezelés és pénzmosás ügyében két szálon folyik vizsgálat az MNB-ügyben
2026. Május 27. 07:16, szerda | Kék hírek
BL-döntő - Közel 4 ezer rendőr biztosítja a Bajnokok Ligája budapesti döntőjét
Közel 4 ezer rendőr áll szolgálatban és óvja a közbiztonságot az UEFA Bajnokok Ligája szombati döntőjének napján Budapesten
2026. Május 25. 15:00, hétfő | Kék hírek
Tüzet nyitott a Fehér Ház közelében egy fiatal férfi, a hatóságok lelőtték
Tüzet nyitott egy 21 éves Maryland állambeli férfi a Fehér Ház közelében szombaton, a Titkos Szolgálat embereivel kialakult tűzpárbajban a támadó meghalt.
