Hírek
2018. Október 02. 07:28, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció:pixabay
Halálos vonatgázolás történt Mezőtúrnál
Halálra gázolt egy embert Mezőtúr és Nagylapos között hétfő este a Budapestről Lőkösházára tartó Alföld InterCity - közölte a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-vel.
Kavalecz Imre tájékoztatása szerint az egyik vágányon váltakozva közlekedtek a vonatok, az utasokat másik szerelvényre szállították a mezőtúri hivatásos tűzoltók segítségével.
A Budapest-Szolnok-Békéscsaba-Lőkösháza vonalon 20-30 perccel meghosszabbodott emiatt az esti vonatok menetideje.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
