Hírek
2020. Február 07. 08:38, péntek | Belföld
Halálra gázoltak egy buszról leszálló utast Budapesten
Halálra gázoltak egy 63 éves nőt a főváros XX. kerületében, a Helsinki úton csütörtök este – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
Azt írták, hogy az asszony egy menetrend szerint közlekedő buszról szállt le, majd a jármű takarásából lépett az úttestre, ahol egy személyautó elütötte.
A nő a helyszínen meghalt – olvasható a közleményben.
Forrás: hirado.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció
