Hírek
2018. November 26. 15:40, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálra késelte nevelt fiait egy férfi Ózdon
Halálra késelte nevelt fiait egy férfi Ózdon hétfőn – tájékoztatta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.
Dobi Tamás elmondta: az elsődleges adatok szerint a 31 éves férfi késsel megszúrta 18 és 16 éves nevelt fiait, akik a helyszínen meghaltak. A férfi megsebesítette 43 éves élettársát is, akit súlyos, életveszélyes sebesülésekkel szállítottak kórházba.
A férfit a rendőrség elfogta, de a mentőszolgálat munkatársai őt is kórházba vitték, mivel saját magát is megsebesítette.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés gyanúja miatt indított büntetőeljárást - közölte a sajtóreferens.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
