Hírek
2011. December 18. 10:35, vasárnap |
Helyi
Forrás: MTI
Hamis Chanel- és Swarovski-feliratú fülbevalókat fogtak Vámosszabadinál
Száztizenöt millió forint értékű, hamisított védjegyű fülbevalót, valamint cipőt foglaltak le a pénzügyőrök Győr-Moson-Sopron megyében, a vámosszabadi határátkelőnél egy kamionból.
Közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.
Suller György Attila vám- és jövedéki szóvivő közleménye szerint a NAV munkatársai egy lengyel kamiont ellenőriztek, amely az okmányok szerint távol-keleti textilárut szállított. A rakomány között azonban több ezer pár Mickey Mouse- és Hello Kitty-ábrával ellátott, illetve Chanel- és Swarovski-feliratos fülbevalót, valamint több száz pár Burberry-védjeggyel ellátott cipőt találtak. Megtévesztő módon a bizsuk csomagolására a „Swarovski kristállyal díszített" felirat került. A fülbevalókat és cipőket lefoglalták, az ügyben áru hamis megjelölése bűncselekmény miatt folytatnak eljárást a NAV pénzügyi nyomozói.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi
Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton
Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.
2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi
Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben
A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.
