Városlista
2026. január 11, vasárnap - Ágota

Hírek

2019. November 21. 07:45, csütörtök | Belföld

Három éves kislányt szállítottak mentőhelikopterrel kórházba, meghalt

Három éves kislányt szállítottak mentőhelikopterrel kórházba, meghalt

A gyors segítség ellenére nem sikerült megmenteni annak a hároméves kislánynak az életét, akit tegnap egy autóbaleset után mentőhelikopterrel szállítottak kórházba - közölte honlapján a rendőrség.

A rendőrség közlése szerint november 20-án Csobánka külterületén két autó frontálisan összeütközött. A balesetben többen megsérültek.

A helyszínre mentőhelikopter is érkezett, azonban az egyik autóban utazó kislány olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a kórházba szállítását követően az esti órákban életét vesztette.

A baleset körülményeit a Szentendrei Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vizsgálja.

Forrás: origo.hu

Kép: MTI/Mihádák Zoltán

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg

2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország

A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.