Hírek
2025. Január 01. 09:10, szerda | Helyi
Három helyen is segítettek a polgárőrök
A Gyarmati Polgárőr Egyesület hagyományaihoz híven ismét tartós élelmiszert adott át két egyedül élő helyi lakosnak és egy gyermekét egyedül nevelő asszonynak.
A polgárőrök, és egy civil család felajánlásából sok tartós élelmiszer és édesség gyűlt össze. Gecsén egy, míg Gyarmaton két családnak tették szebbé az idei karácsonyát.
Hír még a megyei polgárőr szövetség életéből, hogy nemrégiben az OPSZ elnökétől vehettek át elismerést a 2024-ben a közterületen kiemelkedő munkát végzett polgárőrök. Megyénkből négyen részesülteknek dicséretben és jutalomban: Koczman Antal az abdai, Becsei Szabolcs a gyarmati, Redele László a nagybajcsi és Kovács István a soproni polgárőr egyesület tagja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 08:22, szombat | Helyi
Győri labdarúgó is díjazottak között
A bajnoki címvédő Ferencváros játékosai szerezték meg az év legjobbjainak járó mindhárom díjat a női labdarúgó NB A I-ben: a RangAdó díjátadón az idény legjobbjának járó elismerést Nagy Viktória vette át.
2026. Június 06. 08:04, szombat | Helyi
Bővítik a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskolát
Csaknem 510 millió forint uniós támogatással újul meg a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola.
2026. Június 06. 07:06, szombat | Helyi
Megújult az Aranypart II., grillház is nyit
Sajtótájékoztatóval egybekötött szezonnyitón mutatták be az Aranypart II. idei fejlesztéseit.
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
