Hírek
2025. November 10. 08:06, hétfő | Helyi
Három nap, amikor minden a könyvekről szól
Idén már huszonnegyedik alkalommal nyitja meg kapuit a régió legnagyobb könyves seregszemléje, a Győri Könyvszalon, amelyet november 14–16. között rendeznek meg.
A háromnapos eseményen az irodalom, a zene, a színház és a képzőművészet rajongói egyaránt megtalálhatják a kedvükre való programot.
A Győri Nemzeti Színház négy helyszínén, valamint a Kisfaludy Károly Könyvtárban és a Muzeális Gyűjteményben tartott rendezvények között idén is lesznek író–olvasó találkozók, kiadói bemutatók, koncertek, előadások és kiállítások.
A legkisebbeket a Mesekuckó várja mesékkel, játékokkal és kézműves foglalkozásokkal.
A teljes program és az online lapozható műsorfüzet a Győri Könyvtár honlapján érhető el.
Három nap, amikor Győr ismét az irodalom, a gondolatok és a kultúra fővárosa lesz – vár mindenkit a 24. Győri Könyvszalon!
(Forrás: gyor.hu, kép: könyvtár)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi
Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény
A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.
2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi
Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre
A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:
2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi
Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben
Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.
2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi
Téli károk után tavaszi helyreállítás
Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.
