Hírek
2013. November 02. 08:10, szombat |
Helyi
Forrás: infogyor.hu/WK
Hasonlít? Ilyen volt a kicsi Szabó Zsófi
A Jóban rosszban színésznőjéről mostanában több hír is felreppent. Pár hónapja kiderült, hogy a 22 évvel idősebb főnökével Thomas Grande-vel , több van köztük, mint munkatársi kapcsolat. Aztán szakítottak, ráadásul Zsófit hagyta ott a producer, így a színésznő teljesen maga alatt van, és nem nyilatkozik a történtekről.
Láthatóan próbálja elfelejteni a rosszul sikerült kapcsolatát. Ismerősei azt mondják, sokat van kutyusával. Gyakran posztol rajongói oldalára biztató, lelkiállapotáról sokat eláruló idézeteket, versekkel.
Nemrég egy gyermekkori fotót rakott ki magáról, a durcás Zsófikáról. A színésznő montázsozta egy képpel a jelenből, amin hasonló ruhában van, mint kiskorában, de jóval vidámabb.
FOTÓ - FACEBOOK
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 07:08, kedd | Helyi
Már világítanak a gyárvárosi ablakok
Már több szépen feldíszített ablakot is megtalálhattak a „Gyárvárosi Advent” városrészi, közösségi játék résztvevői, a „világító adventi kalendárium” 2021 óta teszi szebbé Gyárváros ünnepi készülődését.
2025. December 08. 08:26, hétfő | Helyi
Nagy volt a forgalom a rendelőkben novemberben
Fellélegezhettek az orvosok az egyik győri gyermekorvosi rendelőben.
2025. December 08. 08:08, hétfő | Helyi
A jövő útjait mutatta be a Széchenyi-egyetem
Jelentős érdeklődés mellett rendezte meg pályaorientációs konferenciáját a Győri Egyetemért Közhasznú Egyesület a Széchenyi István Egyetem Győri Innovációs Parkjában.
2025. December 08. 07:06, hétfő | Helyi
Kadler Gusztávról neveztek el utcát Győrben
Győr Megyei Jogú Város közgyűlése október végén több közterület elnevezését is jóváhagyta. Az új utcanevek a város díszpolgárainak a neveit viselik.
