Hírek
2013. Augusztus 09. 19:52, péntek |
Helyi
Forrás: MTI
Hatalmas baleset: kamionok ütköztek az M1-esen Tatánál
Kamionok ütköztek péntek délután az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, a Tata felé vezető lehajtónál.
Stolczenberger Klára megyei katasztrófavédelmi szóvivő elmondta, a balesetben több kamion ütközött össze, három ember megsérült, a helyszínre mentőhelikopter érkezett. A Budapest felé vezető oldalon pályazárra lehet számítani, de torlódás várható a Győr felé vezető oldalon is, mert a kamionokat mentő daru működéséhez meg kell állítani a forgalmat. A lezárt szakaszt az 1-es úton lehet kikerülni.
Az Útinform az Állami Autópálya Kezelő Zrt. tájékoztatása alapján a honlapján azt írta: az M1-es autópálya 67-es kilométerénél átszakította a szalagkorlátot és felborult egy kamion, amelynek nekiütközött két másik kamion. A Budapest felé vezető oldalt lezárták, a forgalmat a tatai csomópontban leterelik az autópályáról. A Hegyeshalom felé vezető oldalon a belső sávot zárták le.


MTI Fotó: Illyés Roland
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 08:24, vasárnap | Helyi
Győri fiatalok a válogatottban
A rangos Multi Nations Youth Swim Meet válogatott versenyen öt győri fiatal képviselte Magyarországot, ami önmagában is komoly elismerés. 2 arany, 1 ezüst, 4 bronzérem a mérleg.
2026. Április 05. 08:20, vasárnap | Helyi
A Mi Hazánk is a szavazásra buzdít
Egyre népszerűbb a Mi Hazánk támogatásával tavasszal indult a Bűnvadászok YouTube-csatorna.
2026. Április 05. 08:08, vasárnap | Helyi
Speed maraton: Ön is javasolhat helyszínt
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
2026. Április 04. 08:25, szombat | Helyi
Szép eredmények az Orka Kupán
A székesfehérvári Orka Kupával hivatalosan is megkezdődött a szinkronúszók számára az idei versenyszezon.
