Hírek
2019. Július 17. 13:26, szerda | Bulvár
Hatalmas meglepetéssel készül Ákos, nem a zenéléssel folytatja
Ákos több olyan projektet tervez a 2020-as évre, amilyet korábban még soha nem próbált - erről a TV2-nek beszélt.
Igazi meglepetéssel készül a Kossuth-díjas Ákos a 2020-as évre. Annyit már lehet tudni, hogy az idei, szokásos évzáró, arénás fellépés után jövőre egy kisebb koncertszünetre készül. Az is biztos, hogy nem zenei jellegű projekteket indít, ráadásul csupa olyan területen, amikkel korábban még nem próbálkozott.
Ákos a TV2 Mokkában azt mondta, „a jövő évre nem zenei terveim vannak elsősorban, vagy legalábbis nem ilyen színpadi ügyek, amilyeneket most lát a közönség. [...]
A 2020-as év az egy nagyobb koncertszünet lesz, de ez nem azt jelenti, hogy nem fogok megmutatkozni, vagy nem fogok tevékenykedni. Erről időben hírt is fogok adni. De a helyzet az, hogy jövőre egy nagyon izgalmas év lesz, és egy csomó olyan dolgot fogok csinálni, amit korábban még nem."
Forrás: origo.hu
Kép: TV2
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 14:00, hétfő | Bulvár
Putyin: Oroszország kész ismét olimpiát rendezni
Oroszország készen áll rá, hogy újra otthont adjon egy olimpiának - közölte Vlagyimir Putyin elnök az Orosz Olimpiai Bizottsághoz a testület megalapításának 115. évfordulójára intézett üdvözlő üzenetében.
2026. Március 29. 08:51, vasárnap | Bulvár
A Veled álmodtam című produkció nyerte A Dal 2026-ot
A Veled álmodtam című produkció lett 2026-ban Magyarország egyetlen dalversenyének győztese Re Va Dame előadásában.
2026. Március 27. 13:00, péntek | Bulvár
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten, a csütörtökön bemutatott két jármű a próbaüzem során a főváros I. kerületének utcáit járja.
