Városlista
2026. február 24, kedd - Mátyás

Hírek

2018. Szeptember 18. 16:30, kedd | Helyi

Hatalmasat esett a színpadon Bede-Fazekas Csaba - Leállt az előadás

Hatalmasat esett a színpadon Bede-Fazekas Csaba - Leállt az előadás

Az előadást félbe kellett szakítani. A 84 éves színész orvosi ellátást kapott, szerencsére nincs nagyobb baja.

Elesett a színpadon, és orvosi ellátásra szorult a 84 éves Bede-Fazekas Csaba a Győri Nemzeti Színházban A Pál utcai fiúk előadásán – írja a Kisalföld Napilap.

Bede-Fazekas, aki Nemecsek édesapját játssza a darabban, az előadás vége felé esett el a színpadra vezető lépcsőn.

"Négy lépcső visz fel a színpadra, s elszámoltam magam, a harmadikon álltam, amikor be kellett lépnem. Orra buktam az utolsó fokban, előreestem, majd amikor a színpadon fel akartam tápászkodni, valószínűleg az addigra lógó cipőfűzőmben is megbotlottam, s leestem 70 centiméter magasságból." – mondta a hírportálnak.

"A Kossuth-díjas színész-operaénekesnek a keze vérzett és a térde is megsérült. A darab egy időre félbeszakadt, Bede-Fazekas orvosi ellátást kapott. A darab végén viccesen azt mondta, pályafutása alatt még sosem bukott ekkorát. Azóta már jobban van:Egy 85 éves ember már nem úgy esik, mint a fiatalok, de szerencsém volt, nem lett nagyobb bajom, az előadást is folytatni tudtam, hétfőn pedig már egész nap tettem-vettem." árulta el a lapnak.

Agócs Judit a hétfői mosonmagyaróvári közönségtalálkozón elmesélte, hogy nagyon megijedtek azon az előadáson és rögtön orvost hívtak kollégájához.

Forrás: nlcafe.hu

Kép: gyoriszinhaz.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi

Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény

A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.

2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi

Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre

A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:

2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi

Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben

Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.

2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi

Téli károk után tavaszi helyreállítás

Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.