Hírek
2019. Február 01. 10:03, péntek | Belföld
Hatkilónyi marihuánát foglaltak le a rendőrök Röszkén
A kábítószert egy szerb férfi autójában találták meg Röszkén – tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénteken az MTI-t.
Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád megyei igazgatóságának sajtóreferense közölte, a férfi autójának háttámláiból öt csomagban összesen 5850 gramm növényi törmelék, a gyorsteszt szerint marihuána került elő. A talált drog feketepiaci értéke 12 millió forint.
A pénzügyőrök a sofőrt feljelentették és átadták a rendőrségnek.
Forrás: hirado.hu
Kép: Illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció
