Városlista
2026. február 23, hétfő - Alfréd

Hírek

2012. Május 16. 14:19, szerda | Sport
Forrás: mno.hu / MTI

Hátvéd lett az év újonca

Hátvéd lett az év újonca

A Cleveland Cavalierst erősítő Kyrie Irvinget választották az év újoncává az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA).

A 120 megkérdezett szakíró közül 117-en tették első helyre a 20 éves hátvédet, aki összesen 592 pontot kapott. A második a minnesotai Ricky Rubio (170 pont), a harmadik a denveri Kenneth Faried (129) lett.

Irving a második Cavaliers-játékos, aki megkapja az elismerést: 2004-ben LeBron James lett az idény újonca.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 23. 07:43, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Látványos, hétgólos meccsen hozta el Paksról a három pontot az éllovas Győr

Az éllovas Győr izgalmas mérkőzésen 4-3-ra nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 23. fordulójának vasárnapi játéknapján.

2026. Február 21. 17:00, szombat | Sport

IFFHS: kupatörténeti csúcs az FTC-Ludogorec párharc

Futballhistóriai rekordot állít fel a Ferencváros és a Ludogorec azzal, hogy a mostani európai kupaszezonban, a jövő héten ötödször is találkozik egymással - írta pénteki anyagában az IFFHS.

2026. Február 19. 07:16, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Hatgólos döntetlent játszott az Atlético Madrid

Két góllal is vezetett, végül csak 3–3-as döntetlent ért el az Atlético Madrid szerdán a Club Brugge vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe jutásért zajló párharc első mérkőzésén.