Hírek
2013. Január 17. 11:33, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Havazás - Összeomlott a menetrend a Veszprém megyei Volán-társaságoknál
Összeomlott a menetrend a Veszprém megyei Volán-társaságoknál - mondták az érintett cégek vezetői az MTI megkeresésére csütörtökön.
Szöllősi József, a Balaton Volán személyforgalmi üzletágvezetője úgy fogalmazott, hogy menetrendszerűségről már nem lehet beszélni. Ha beérkezik egy-egy buszuk, tovább küldik, és egyelőre a megye minden irányába tudnak közlekedni, de a közúti helyzet percről-percre változik.
Heizer János, a Bakony Volán műszaki igazgatója hasonlóról számolt be: kiszámíthatatlan, melyik járat, mikor ér célba.
Mindkét vezető felhívta a figyelmet arra, hogy az utasok, mielőtt útnak indulnak, tájékozódjanak a megfelelő információs szolgálatoknál a járatokról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel
Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Nagy Ervin feljelentést tesz a KMTG által kifizetett jogdíjak ügyében
2026. Július 17. 14:00, péntek | Belföld
Tanács Zoltán: feljelentést tettünk a Kréta-rendszer ügyében
Az oktatásban és a közigazgatásban használt szoftverek ügyében tett feljelentésről számolt be a tudományos és technológiai miniszter csütörtökön Budapesten, a kormányszóvivői tájékoztatón.
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
