2024. július 17, szerda - Endre, Elek

2010. Május 31. 14:41, hétfő | Sport

Henint nem lehetett megállítani

Justine Henin nyerte a korábbi világelsők csatáját a Roland Garros női egyesének harmadik fordulójában, miután a szombaton 6:2, 3:6-os állásnál félbeszakadt mérkőzésen vasárnap 6:3-ra nyerte a döntőjátszmát Jurjevna Sarapova ellen.

A belga Henin óriási bajban volt, hiszen nem elég, hogy az orosz Sarapova 2:0-s előnybe került, saját szervajátékánál 0-40-re állt. A torna négyszeres bajnoka ugyanakkor hárította a három bréklabdát, hozta adogatását, és innentől nem volt megállás, röviddel később 4:2-re vezetett és nem engedte ki kezéből a győzelmet.

(sporthirado.hu)

2024. Július 17. 07:51, szerda | Sport

BL-selejtező - Walesi ellenfél vár a Ferencvárosra

A The New Saints lesz a Ferencváros labdarúgócsapatának ellenfele a Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában.

2024. Július 15. 07:56, hétfő | Sport

Spanyolország negyedszer Európa-bajnok

A spanyol labdarúgó-válogatott immár egyedüli csúcstartóként negyedszer lett Európa-bajnok, miután vasárnap 2-1-re legyőzte a sorozatban második döntőjét elveszítő angol csapatot.

2024. Július 13. 10:16, szombat | Sport

Volt adok-kapok, de győzni tudtunk!

Élménybeszámoló Jobbágy Ákostól a Prešov Rally után, ahol a dobogó legtetején végeztek.