Hírek
2016. Március 11. 12:23, péntek |
Helyi
Forrás: BusinessPlus Consulting Kft.
Hét éve a VOSZ Győr-Moson-Sopron Megyei Szervezetének élén - újra Sragner László a megyei elnök -
– A Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetségének (VOSZ) Győr-Moson-Sopron Megyei Szervezete megtartotta a Területi Küldöttválasztó Gyűlését, ahol újra Sragner László választották meg a szervezet elnökének.
A vállalkozó további öt évig irányítja majd társadalmi megbízatásban a szövetség helyi szinten történő érdekképviseleti munkáját, segítve ezzel a vállalkozások eredményes működését.
A VOSZ hatályos alapszabálya szerint idén teljes körű tisztújításra kerül sor a szövetség vezetőségében. A szövetség elnökségének döntése értelmében a területi/megyei szervezetek 2016. február és március hónapban tartják Területi Küldöttválasztó Gyűléseiket, amelyeken a megyei elnökök, az országos küldöttek és az országos pótküldöttek kerülnek megválasztásra.
A VOSZ Győr-Moson-Sopron Megyei Szervezete március 10-én megtartott Területi Küldöttválasztó Gyűlésén, a korábbi évek gyakorlatához hasonlóan, beszámoló keretében a tagok tájékoztatást kaptak a szervezet 2015. évi munkájáról, valamint az idei év terveiről, programjairól. A résztvevők döntöttek a 2016. évi Prima Díjátadó Gála rendezésével kapcsolatos ügyekben is. Ezt követően a megyei elnökválasztáson a jelenlévő tagok újra Sragner Lászlót választották meg a szövetség megyei elnökének, aki további öt éven át irányítja majd társadalmi megbízatásban a VOSZ Győr-Moson-Sopron Megyei Szervezetét.
Sragner László az országos szinten tevékenykedő, bútorgyártással és hulladék-papír feldolgozással foglalkozó Sragner & Sragner Kft., valamint a Győrött működő dohány és alkohol kereskedelmet végző Sragner Trafik Bt. tulajdonos-ügyvezető igazgatója.
A vállalkozó 2009-óta látja el a VOSZ Győr-Moson-Sopron Megyei Szervezetének elnöki tisztét, azonban érdekképviseleti tevékenysége korábbra nyúlik vissza, hiszen 2006 és 2009 között a Munkaadók és Gyáriparosok Országos Szövetségének megyei elnöke is volt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi
Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton
Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.
2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi
Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben
A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.
