Városlista
2026. május 16, szombat - Botond, Mózes

Hírek

2019. Március 21. 05:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Hét hatalmas mozdonynak megfelelő szemetet szedtek össze a sínek mentén

Hét hatalmas mozdonynak megfelelő szemetet szedtek össze a sínek mentén

A MÁV több mint 584 tonnányi illegálisan lerakott hulladékot szállítatott el területeiről eddig idén – tájékoztatta a vasúttársaság kommunikációs igazgatósága szerdán az MTI-t.

A közlemény szerint a Budapest közigazgatási határain belüli vasúti területekről megközelítőleg 342,5 tonna, vidéki MÁV-területekről pedig 241,5 tonna jogszerűtlenül elhelyezett szemetet vitetett el a vasúttársaság.

A szemét mennyiségének érzékeltetésére hozzátették: hét hatalmas mozdonynak megfelelő tömegű hulladékot gyűjtöttek össze.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld

Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését

Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.

2026. Május 16. 11:00, szombat | Belföld

Kármán András: nincs akadálya a munka gyors elindításának

2026. Május 16. 09:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: a MÁV helyzetének áttekintésétől függ a menedzsment jövője

Vitézy Dávid a MÁV helyzetének áttekintéséttől teszi függővé a döntést, hogy szükséges-e strukturális változás az állami vasúttársaság menedzsmentjében.