Városlista
2026. február 24, kedd - Mátyás

Hírek

2019. Március 08. 05:00, péntek | Bulvár
Forrás: mti

Hét hónappal korábban kerül mozikba a Demóna folytatása

Hét hónappal korábban kerül mozikba a Demóna folytatása

Az eredetileg tervezettnél hét hónappal korábban, már októberben mozikba kerül a Demóna című mesefilm folytatása - közölte a Disney.

Az Angelina Jolie főszereplésével készült filmet eredetileg 2020 májusában mutatták volna be, akkor azonban a Halálos iramban 9 című filmmel egy időben került volna a mozikba.

A nagysikerű Disney-film folytatásában Jolie mellett ismét szerepet kap Elle Fanning, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple és Lesley Manville, új szerepekben pedig Ed Skrein, Michelle Pfeiffer és Chiwetel Ejiofor is látható lesz.

A rendezést Robert Strombergtől a norvég Joachim Ronning vette át. A forgatókönyvet Linda Woolverton, Jez Butterworth, Micah Fitzerman-Blue és Noah Harpster írta.

A folytatás négy évvel az eredeti film sikere után készült, bár a Disney már évekkel korábban bejelentette, hogy nekilátnak a második résznek.

Az Oscar-díjas Jolie utoljára 2015-ben szerepelt a filmvásznon: volt férjével, Brad Pitt-tel játszott A tengernél című melodrámában. Ezt követően a kambodzsai népirtásról szóló, First They Killed My Father című filmet rendezte. 2017-ben a Deadline.com filmes portálnak arról beszélt, hogy válása egy időre távol tartotta a filmszerepektől.

Címkék: demóna, demona, film, mozi

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 23. 13:00, hétfő | Bulvár

Középkori \"vámpír\" arcát rekonstruálták horvát kutatók

Első alkalommal, több mint négyszáz év távlatából sikerült rekonstruálni annak a férfinak az arcát Horvátországban, akit saját korában vámpírnak tartottak - írta az Index.hr horvát hírportál.

2026. Február 22. 15:00, vasárnap | Bulvár

Ricky Martin július 6-án a Budapest Sportarénában ad koncertet

Újra Magyarországon ad koncertet Ricky Martin. A világhírű latin pop előadó július 6-án a Papp László Budapest Sportarénában lép fel.

2026. Február 19. 19:00, csütörtök | Bulvár

A Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is fellép a Művészetek Völgyében

Mások mellett a Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is zenél majd a 35. Művészetek Völgye fesztiválon, amelynek Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend ad otthont nyár közepén

2026. Február 17. 17:00, kedd | Bulvár

Elhunyt Robert Duvall Oscar-díjas amerikai színész