2016. Május 08. 21:03, vasárnap | Helyi
Forrás: GyŐri ETO KC

Hétméteresekkel maradt alul az Audi ETO a Final4 döntőben

A Women\'s EHF Final4-ban a Győri Audi ETO a Bukaresttel vívta végső csatáját. Kemény küzdelemben, hosszabbítást követő hétméteresekkel maradt alul a Győri Audi ETO.

Nagyon idegesen kezdte a Győr a Bukarest elleni mérkőzését. A védekezés azonban végig jól működött, de a románok megtalálták a réseket. A támadójáték is nagyon koncentrált volt, de adódtak kapkodásból származó hibák. Az ETO sokszor vezetett, többször adódott egál, az utolsó másodpercben lőtt román hétméteressel tudta átvenni a vezetést az ellenfél. 13-12-es állással kezdődhetett a második félidő.

A második félidőben végig fej fej mellett haladt a két csapat. Többször átvette a vezetést a Győr, de nem tudott meglépni a Bukaresttől. A félidő utolsó másodperceiben lőtt hetessel egyenlített ki a román együttes. A hosszabbítást a Győr kezdte jobban, két góllal vezetett percekig, de a hetvenedik percre ismét egál alakult ki. A hétméresek párharcában hármat is hibázott a Győr, így a Final4 trófeát a Bukarest veheti át 2016-ban.

Women's EHF Final4 döntő
Papp László Budapest Sportaréna
2015.05.08 17:45
CSM Bucuresti - Győri Audi ETO: 29 - 26 (13-12)

2024. Augusztus 02. 09:13, péntek | Helyi

Indul a pótfelvételi: tavaly a Széchenyi-egyetem rekordot döntött

Július 30-tól indult a pótfelvételi: augusztus 7. éjfélig adhatják le jelentkezésüket azok, akik a július 24-ei ponthatárhúzáson egy intézménybe sem nyertek felvételt.

2024. Augusztus 02. 08:14, péntek | Helyi

Interaktív, játékos módon tanulnak angolul a táborozók

Angol nyelvi tábort tartanak a Generációk Házában, ahol a 4-10 éves gyermekek játékos formában tanulnak angolul beszélni.

2024. Augusztus 02. 07:12, péntek | Helyi

Omlásveszély: tényleg a körbekerítés a megoldás?

Győr három ikonikus épületét is körbekerítették „omlásveszély” miatt. Járdát, illetve parkolót zártak el emiatt.

2024. Augusztus 01. 09:14, csütörtök | Helyi