Hírek
2018. Június 20. 07:30, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Hőség várható több megyében is
Hőség miatt adott ki elsőfokú figyelmeztetést szerdára az Országos Meteorológiai Szolgálat a fővárosra és néhány megyére.
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésük szerint Budapest mellett Pest, Békés, Hajdú-Bihar és Jász-Nagykun-Szolnok megyére adtak ki figyelmeztetést. Ezeken a területeken a napi középhőmérséklet 25 Celsius-fok felett alakulhat.
Felhívták a figyelmet arra is, hogy az UV-sugárzás is nagyon erős lehet.
Az előrejelzés szerint szerdán kezdetben többnyire gyengén felhős, napos idő lesz. Délután az ország déli felén elszórtan, északabbra néhol lehet zápor, zivatar. A leghidegebb órákban 14-20 Celsius-fok lesz, napközben 28-33 fokig melegszik a levegő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről
Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról:
2026. Április 28. 08:00, kedd | Belföld
A Szent Korona Testület nem szavazta meg, hogy a koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át a képviselők hivatali esküj
A Szent Korona Testület nem szavazta meg azt a javaslatot, amely szerint az országgyűlési képviselők hivatali esküjéhez a Szent Koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át
2026. Április 27. 13:00, hétfő | Belföld
Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke nem veszi át az országos listán szerzett parlamenti mandátumát és nem indul pártja tisztújító kongresszusán sem. Ezt a politikus vasárnap tette közzé a Facebook-oldalán.
2026. Április 27. 11:00, hétfő | Belföld
Az eddiginél korábban lép életbe a MÁV csoport előszezoni menetrendje
A MÁV-csoport előszezoni menetrendje az idén minden eddiginél korábban, már május 1-jétől életbe lép - közölte a közlekedési vállalat vasárnap az MTI-vel.
