Hírek
2013. Február 19. 09:18, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Húsz határsértőt és egy embercsempészt fogtak el Csongrádban
Hat csoportban húsz határsértőt és egy embercsempészt fogtak el a határrendészek keddre virradóra Csongrád megye déli részén – tájékoztatta a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Hat csoportban húsz határsértőt és egy embercsempészt fogtak el a határrendészek keddre virradóra Csongrád megye déli részén – tájékoztatta a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Szenti Szabolcs elmondta, hogy az elfogottak többsége Röszke és Mórahalom külterületén, a zöldhatáron keresztül jutott illegálisan magyar területre, a rendőrök a stabil hőkamera segítségével fedezték fel őket.
Kedden kora reggel a röszkei vasútnál fogtak el a járőrök négy afgán állampolgárt, valamint egy őket segítő szerbiai embercsempészt, aki ellen büntetőeljárás indul – tudatta a szóvivő.
Az afgán, marokkói, algériai és Srí Lanka-i állampolgárokkal szemben idegenrendészeti eljárást kezdeményeztek – közölte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
