Hírek
2022. Június 02. 09:16, csütörtök | Helyi
Így változott a forgalmi rend a 83-as főúton az autóépítés miatt
A 83-as út győri bevezető szakaszán az Új Élet úti csomópontban elkészült a turbó körforgalom Ménfőcsanak felőli oldalán az útpálya, így megkezdhető a gyirmóti oldalon a körforgalom kialakítása. – közölte a NIF ZRT.
Mint írják, június 2-án csütörtökön a szakemberek módosítják az Új Élet úti körfogalom építése miatt március óta bevezetett forgalmi rendet. A 83-as út forgalmát a csomópontban az új körpálya Ménfőcsanak felőli oldalára terelik át. Ezáltal újra Ménfőcsanak irányából az Új Élet útról ki lehet fordulni a 83-as útra Győr irányába, a Pápa felé történő balra kanyarodás a forgalombiztonság érdekében nem lehetséges.
A 83-as útról csak Pápa felől lehet behajtani az Új Élet utcába, Győr felől a balra kanyarodás tiltásra kerül.
A 83-as útról Gyirmót felé a Ménfői útra nem lehet bekanyarodni, Gyirmótról a Ménfői útnál nem lehet kikanyarodni a 83-as útra.
A távolsági buszok megállói a 83-as úton a Győr felőli oldalra kerülnek áthelyezésre. A Garan János – Galgóczi Erzsébet utcában a buszközlekedés nem változik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi
Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény
A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.
2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi
Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre
A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:
2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi
Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben
Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.
2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi
Téli károk után tavaszi helyreállítás
Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.

