Hírek
2013. Február 11. 14:10, hétfő |
Helyi
Forrás: infoGyőr
Íme a Házi kedvenc szépségverseny nyertesei
Íme a végeredmény...
Az oldalunkon 2012.12.20. és 2013.01.31. között került megrendezésre a Házi kedvenc szépségverseny.
111. szavazattal az első helyezést Zsolnay Emili szerezte meg, s ezáltal az ő nyereménye a Belvárosi Kutyakozmetika "teljes körű kutyakozmetikai ellátás utalványa".

2. helyen Zeusz végzett 93 szavazattal. Az ő nyereménye a "6.000 Ft értékű utalvány" az Ezüst gráit Schnauzer kenel és kutyakozmetika felajánlásából,

Őt követte Padli, a kis fehér cicus, aki a Tappancs szerviz 5.000 Ft értékű utalványában részesül.

A dobogó 3. fokáról 9 szavazattal marad le Szipó,

és 5. helyen végzett Noir.

Mindketten a Morzsi kutyakozmetika "3.000 Ft értékű kutyakozmetikai ellátás" utalványát nyerték.
Gratulálunk a nyerteseknek!
A nyereményeket munkanapokon (hétfőtől péntegig 8-16 óráig) vehetik át szerkesztőségünkben (9022 Győr, Kiss J. u. 9/b) 2013.03.10-ig.
Átvétel hiányában a nyeremények újrasorsolásra kerülnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 08:23, szombat | Helyi
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői
2026. Június 27. 08:09, szombat | Helyi
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét.
2026. Június 27. 07:11, szombat | Helyi
Nincs több gipszkarton-leadás a hulladékudvarokban
A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. által végzett szakmai ellenőrzések és a vonatkozó hulladékgazdálkodási előírások felülvizsgálata során megállapításra került,
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
