Hírek
2013. Július 05. 14:19, péntek |
Helyi
Forrás: neon.hu
Inspiráló: itt a valódi nők adottságaival rendelkező Barbie!
Rengetegen kritizálják a leghíresebb baba tervezőit, hisz sokak szerint egy olyan irreális modellt hoztak létre, melynek semmi köze a valódi nőkhöz, de még a szupermodellekhez sem.
Vegyük csak sorra: ha egy hölgy valóban olyan arányokkal bírna, mint Barbie, bizonyára nem volna ilyen szép, feszes bőre, épp ellenkezőleg, lógna rajta minden, izom pedig csak elvétve lenne jelen a korpuszán.
Ezt a tarthatatlan helyzetet megelégelve Nicholay Lamm kutató és művész megalkotta a reális Barbie babát, mely az átlagos 19 éves amerikai lányok méreteivel rendelkezik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
