Városlista
2026. június 27, szombat - László

Hírek

2011. Szeptember 21. 19:00, szerda | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat

Ismét Sajtverseny

Ismét Sajtverseny

A rendezvényhez kapcsolódóan a szervezők versenyfelhívást tesznek közzé sajtok és sütemények nevezésére.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat Általános Művelődési Központja, a megyei önkormányzat, a megyei Europe Direct Információs Iroda és Vitnyéd Község Önkormányzata közös szervezésében szeptember 24-én (szombaton) Csermajorban kerül sor az Országos Sajtversenyre, Sajtünnepre és Sajtvásárra.

Versenyfelhívás részletei: http://www.gymsmo.hu/index_portal.php?hlid=7924

A rendezvénnyel kapcsolatos további információ:
Wellner Andrea GYMS MÖK ÁMK igazgató 99/370-918, 96/242-022


Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 27. 08:23, szombat | Helyi

Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet

Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői

2026. Június 27. 08:09, szombat | Helyi

Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk

A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét.

2026. Június 27. 07:11, szombat | Helyi

Nincs több gipszkarton-leadás a hulladékudvarokban

A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. által végzett szakmai ellenőrzések és a vonatkozó hulladékgazdálkodási előírások felülvizsgálata során megállapításra került,

2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi

Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!

A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.