Hírek
2013. Szeptember 27. 08:26, péntek |
Helyi
Forrás: MTI
Ismét változtak az üzemanyagárak
Csökkentette bruttó 3 forinttal a 95-ös benzin, illetve 4 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt.
A lépéssel a benzin átlagára 403-404 forintra, a gázolajé 422-423 forintra csökkent.A héten ez a már a második árcsökkentés, szerdán a 95-ös benzin nagykereskedelmi árát bruttó 3 forinttal, a gázolajét 7 forinttal mérsékelte a Mol.
A Mol a múlt héten is kétszer csökkentette a nagykereskedelmi árakat: a benzinét összesen bruttó 11 forinttal, a gázolajét pedig bruttó 8 forinttal. A benzin ára az azt megelőző héten is 11 forinttal mérséklődött.A társaság február elejétől heti két alkalommal dönt az üzemanyagár-változásokról, így már nemcsak a hét első munkanapján, hanem a hét közepén is határoz az aktuális valutaárfolyam és a tőzsdei jegyzések alapján az árról.
A benzin ára tavaly április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.Az autósok 15-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a különböző kutaknál.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 08:24, vasárnap | Helyi
Győri fiatalok a válogatottban
A rangos Multi Nations Youth Swim Meet válogatott versenyen öt győri fiatal képviselte Magyarországot, ami önmagában is komoly elismerés. 2 arany, 1 ezüst, 4 bronzérem a mérleg.
2026. Április 05. 08:20, vasárnap | Helyi
A Mi Hazánk is a szavazásra buzdít
Egyre népszerűbb a Mi Hazánk támogatásával tavasszal indult a Bűnvadászok YouTube-csatorna.
2026. Április 05. 08:08, vasárnap | Helyi
Speed maraton: Ön is javasolhat helyszínt
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
2026. Április 04. 08:25, szombat | Helyi
Szép eredmények az Orka Kupán
A székesfehérvári Orka Kupával hivatalosan is megkezdődött a szinkronúszók számára az idei versenyszezon.
