Hírek
2022. Április 25. 14:14, hétfő | Helyi
Itt a hétvége baleseti mérlege
Három személyi sérüléssel, valamint tizennégy anyagi kárral járó közúti közlekedési baleset helyszínén kellett intézkedniük a Győr-Moson-Sopron megyei rendőröknek. Mindezt egy hétvége leforgása alatt.
A sofőr és két utasa is megsérült abban a balesetben, amely a 81-esen történt Győr felől Pér irányába. A 25 éves férfi vezetés közben hátranézett, ezért áttért az út szemközti oldalára, ahol az érkező autóbuszt észlelve elrántotta a kormányt. A manőver közben azonban elvesztette irányítását autója felett, és az út menti árokba borult. A sérülteket a mentők a kórházba vitték.

Fának ütközött autójával az a 39 éves férfi, aki Mosonmagyaróváron az Újhelyi Imre utcán a Várallyai György utca irányába közlekedett. A kereszteződéshez érve a kocsi megcsúszott, elhagyta az úttestet, egy fa állította meg. A sofőr sérülés nélkül úszta meg a balesetet.

A vétlen jármű vezetője járt pórul abban a balesetben, amely Sopronban történt. Egy 47 éves bécsi férfi a Besenyő utca és a Bánfalvi út kereszteződéséhez érve nem adta meg az elsőbbséget a jobbról szabályosan érkező autónak és nekiütközött. A kocsi ötvennyolc éves sofőrjét a mentők kórházba vitték.
A balesetek körülményeit a rendőrség vizsgálja.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a gépjárművezetők figyelmét, hogy minden esetben körültekintő módon, az időjárási és látási viszonyoknak megfelelő sebességgel vezessenek és minden körülmények között tartsák be a KRESZ által előírt szabályokat, írja a police.hu
Képek forrása: police.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 08:25, vasárnap | Helyi
50 éves az öthengeres motor – Legenda az Audi Hungáriától
2026-ban az Audi egy igazán különleges jubileumot ünnepel: az öthengeres motor 50. évfordulóját.
2025. December 07. 08:16, vasárnap | Helyi
Lassulni tanítanak a „kacifántosok”
December 3-án tartották a fogyatékossággal élők világnapját.
2025. December 07. 07:08, vasárnap | Helyi
Háztűzhöz, vadgázoláshoz és ütközéshez vonultak a tűzoltók
Több tűzeset is történt a múlt héten megyeszerte, szerencsére a lángokat még azelőtt eloltották, hogy valakit nagy baj ért volna, de Páliban – ahogy sajnos egy teljes ház égett – füstmérgezéssel szállítottak kórházba egy lakót.
2025. December 06. 08:30, szombat | Helyi
Íme a győri advent
A győri önkormányzat hivatalos oldalán összegyűjtötték, hogy mikor várják a vásárlókat az adventi kézműves vásár faházai a Széchenyi téren.
