Hírek
2013. Április 02. 10:32, kedd |
Helyi
Forrás: GYŐR MRFK
Ittas és bódult állapotban vezetett
A napokban egy szemtanú értesítette a rendőrséget arról, hogy Hegyeshalom, Fő utcában egy Toyota személygépkocsi áttért a baloldalra, és az ott parkoló autónak ütközött.
A bejelentő azt is látta, hogy a balesetet okozó jármű vezetője a helyszínről megállás nélkül továbbhajt, ezért hívta az ügyeletet.
A körzeti megbízott a lakossági bejelentés alapján felkutatta és nem sokkal később a rendőrségre előállította a cserbenhagyó sofőrt. A román állampolgárságú férfinél felmerült az ittasság gyanúja, a vele szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott. Zavart viselkedése és tág pupillái miatt drogtesztet is végeztek nála, melynek eredménye szintén pozitívnak bizonyult.
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság ittas és bódult állapotban elkövetett járművezetés gyanúja miatt folytatja ellene az eljárást. A megrongált autó tulajdonosa még nem tett bejelentést, ezért a rendőrség várja a jelentkezését.
( A fotó csak illusztráció)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi
Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény
A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.
2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi
Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre
A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:
2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi
Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben
Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.
2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi
Téli károk után tavaszi helyreállítás
Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.
