Hírek
2011. Október 26. 09:30, szerda |
Helyi
Forrás: etokc.hu
Izomroncsolódás után: Vérten Orsolya idén már biztosan nem léphet pályára
Az előzetesen vártnál hosszabb, két-három hónapos kihagyás vár Vérten Orsolyára, a Győri Audi ETO és a magyar női kézilabda-válogatott szélsőjére.
Biztos, hogy nem kell műteni a játékost, ám nagyon valószínű, hogy idén már nem léphet pályára - olvasható a klub honlapján.
"Jobb combján a feszítőizom külső felének zúzódásos izomroncsolódása alakult ki bevérzéssel, ezt az MR-vizsgálat igazolta" - mondta kedden az együttes internetes oldalának Balogh Péter csapatorvos. "Jelenleg műtéti beavatkozás nem szükséges, csak akkor jön szóba, ha a keletkezett vérömleny nem tud felszívódni, de az lényegesen kisebb beavatkozás, a gyógyulás időtartamát pedig nem befolyásolja. A komplex rehabilitáció megkezdése várhatóan 6-8 hét, addig az akut fázis lezajlása után megkezdjük a fizioterápiás kezelést. Most gipszrögzítést kapott és hazaengedtük a kórházból."
Vérten a fehéroroszok elleni, vasárnapi Eb-selejtezőn szenvedett súlyos sérülést.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 08:22, kedd | Helyi
Ünnepi gálán köszöntötték a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara kiemelkedő szakembereit
A hagyományosan év végén megszervezett gála célja, hogy méltó módon köszönje meg a szakdolgozók példaértékű tevékenységét.
2025. December 09. 08:11, kedd | Helyi
A világ élvonalában a Széchenyi-egyetem szimulátorcsapata
Nemzetközi dobogós helyezésekkel és több ezer látogatót vonzó hazai bemutatóval zárta az őszi szezont a Széchenyi István Egyetem szimulátorcsapata, a SZESE E-Sport.
2025. December 09. 07:08, kedd | Helyi
Már világítanak a gyárvárosi ablakok
Már több szépen feldíszített ablakot is megtalálhattak a „Gyárvárosi Advent” városrészi, közösségi játék résztvevői, a „világító adventi kalendárium” 2021 óta teszi szebbé Gyárváros ünnepi készülődését.
2025. December 08. 08:26, hétfő | Helyi
Nagy volt a forgalom a rendelőkben novemberben
Fellélegezhettek az orvosok az egyik győri gyermekorvosi rendelőben.
