Hírek
2011. Szeptember 06. 10:30, kedd |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Új terápiás helyiséget adtak át a győri kórházban
Új terápiás helyiséget adtak át a Petz Aladár Kórházban. A gondozó és ambuláns szobát a neurológia osztályon alakították ki.
A beruházás adományokból és a Küzdelem a Szélütés Ellen Alapítvány közreműködésével valósulhatott meg.
A helyiség kialakítása közel 8 millió forintba került, ezt adományokból és a Küzdelem a Szélütés Ellen Alapítvány közreműködésével finanszírozta a kórház. Ez a fejlődés azonban mintegy 8-9 millió forint beavatkozási költséget is jelent az intézmény számára.
A győri kórháznak csaknem 200 sclerosis multiplexes betege van, akik rendszeresen járnak kontrollra. Az új szobát azonban más neurológia betegségben szenvedők terápiás kezelésére is használhatják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
