Hírek
2012. Június 02. 17:40, szombat |
Helyi
Forrás: Revita TV
Újabb áruház, újabb forgalmi fejlesztés
Elindultak a német lánc, a Lidl negyedik üzletének építési munkálatai Marcalvárosban, a Mécs László utcában.
Mint a város többi területén zajló hasonló beruházások esetében, úgy itt is forgalomtechnikai korszerűsítéshez kötötte az önkormányzat az engedélyezést..
Már itt vannak a munkagépek és az alapanyagok a Mécs László utcában, itt fog ugyanis felépülni a német lánc, a Lidl negyedik üzlete. Ez a beruházás, a többi Győrben zajló, hasonló fejlesztéssel egyetemben csak úgy kapott zöld jelzést, hogy a cég vállalta a területen a forgalomtechnikai korszerűsítést. Bár még csak a kerítésen belül kezdték meg az építkezést, hamarosan a közterületen is elindulhatnak a munkálatok.
Az új üzlet a marcalvárosi autóbusz csomópont szomszédságában nő majd ki a földből, de ami ennél is érdekesebb, hogy a bolttól néhány méterre a két rivális, a Spar és a Tesco is várja vásárlóit. Mindenesetre a környéken lakó győriek mindenképpen jól járnak a fejlesztéssel, hiszen egyszer lesz egy új, átlátható csomópontjuk, a multik pedig az alacsony árakkal versenyezhetnek a kegyeikért.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi
Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény
A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.
2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi
Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre
A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:
2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi
Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben
Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.
2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi
Téli károk után tavaszi helyreállítás
Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.
