Hírek
2025. Január 01. 07:12, szerda | Helyi
Januártól a kormányablakokban is igényelhető lesz a Gondosóra
Már nem csak online és az ingyenes zöldszámon, de személyesen is igényelhető lesz a Gondosóra minden kormányablaknál.
Januártól a kormányablakokban is elindul a regisztrációs lehetőség a Gondosóra-programra – jelentette be egy pénteki Facebook-videóban a közigazgatási és területfejlesztési miniszter. Navracsics Tibor elmondta, így már nem csak online és az ingyenes zöldszámon, de személyesen is igényelhető lesz a Gondosóra minden kormányablaknál. Mára minden harmadik 65 év feletti polgár Gondosóra-felhasználó.
Ez a hiánypótló intézkedés a program szolgáltatásainak fejlesztésén túl a kormányablakok minőségét is új szintre emeli, kifejezve az állampolgárok és az állam kapcsolatának közvetlenségét és ügyfélközpontúságát.
A tárcavezető mindenkit arra bátorított, éljen az új lehetőséggel a gyors és személyes regisztráció érdekében. (Forrás: MTI)
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 08:25, vasárnap | Helyi
50 éves az öthengeres motor – Legenda az Audi Hungáriától
2026-ban az Audi egy igazán különleges jubileumot ünnepel: az öthengeres motor 50. évfordulóját.
2025. December 07. 08:16, vasárnap | Helyi
Lassulni tanítanak a „kacifántosok”
December 3-án tartották a fogyatékossággal élők világnapját.
2025. December 07. 07:08, vasárnap | Helyi
Háztűzhöz, vadgázoláshoz és ütközéshez vonultak a tűzoltók
Több tűzeset is történt a múlt héten megyeszerte, szerencsére a lángokat még azelőtt eloltották, hogy valakit nagy baj ért volna, de Páliban – ahogy sajnos egy teljes ház égett – füstmérgezéssel szállítottak kórházba egy lakót.
2025. December 06. 08:30, szombat | Helyi
Íme a győri advent
A győri önkormányzat hivatalos oldalán összegyűjtötték, hogy mikor várják a vásárlókat az adventi kézműves vásár faházai a Széchenyi téren.
