Hírek
2016. Július 28. 17:12, csütörtök |
Helyi
Forrás: Győr Megyei jogú város honlapja
JAVÍTÁS MIATT LEZÁRJÁK AZ AUDI UTAT

Az Audi Hungária úton több éve folyamatos süllyedés tapasztalható az út tengelye környezetében.
A süllyedés környezetében végzett talajmechanikai vizsgálat kimutatta, hogy 3-4 méter mélységben nem stabil talajréteg található, melyet el kell távolítani. Ez a munka hétfőtől kezdődik (2016. 08.01.).
A kivitelezés során csak az autóbusz forgalmat tudják biztosítani, a teher és személyautó forgalmat a Hűtőházi út – Reptéri út – Martin út – Kardán út útvonalra terelik.
„A lezárás időszakát úgy választottuk meg, hogy figyelembe vettük az Audi gyár kéthetes leállási időszakát, így kisebb forgalmat érint a korlátozás. A részleges lezárás tehát várhatóan két hetet vesz igénybe, de előre nem látható okok miatt a korlátozás akár több időt is igénybe vehet!” – tájékoztatott Máthé-Tóth Péter a győri Útkezelő Szervezet szóvivője.
Ezek érdekelhetnek még
2023. November 28. 09:16, kedd | Helyi
Régészeti és talajvédelmi munkával rajtolt el az ácsi katódanyaggyár óriásprojektje
Haladnak a nagyszabású ácsi gyárépítkezés előkészületei.
2023. November 28. 08:16, kedd | Helyi
Megérkezett a karácsonyfa a Széchenyi térre
Megérkezett a Széchenyi térre a mindenki karácsonyfája.
2023. November 28. 07:18, kedd | Helyi
Égett egy ház Győrben
Kigyulladt egy hétvégi ház Győr külterületén, a Vágány utcában.
2023. November 27. 09:15, hétfő | Helyi
Nagy érdeklődés övezi a Széchenyi István Egyetem új rendezvénysorozatát
A sikeres tavalyi debütálás után a második évaddal jelentkezik a SZE Quiz Night