Városlista
2026. május 16, szombat - Botond, Mózes

Hírek

2021. Július 18. 06:00, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Jegy nélkül utazott, majd ütött

Jegy nélkül utazott, majd ütött

Gyanúsítottként hallgatták ki a tatabányai nyomozók, azt a 23 éves nőt, aki előzetes szóváltást követően megütött két jegyellenőrt.

A Tatabányai Rendőrkapitányság eljárást folytat közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett elkövetése miatt egy oroszlányi nő ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján július 16-án este a Budapest felől Oroszlányba közlekedő személyvonaton G. Mária, mivel menetjeggyel nem rendelkezett szóváltásba keveredett a jegyvizsgálókkal, és a két férfit többször pofon ütötte – közölte a rendőrség.

A járőrök a nőt a Tatabányai Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld

Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség

Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter

2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld

Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését

Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.

2026. Május 16. 11:00, szombat | Belföld

Kármán András: nincs akadálya a munka gyors elindításának