Hírek
2025. Április 07. 16:30, hétfő | Helyi
Jelentős a torlódás a magyar-osztrák határszakasz több átkelőjénél
A magyar-osztrák határszakaszon több átkelőnél is komolyabb torlódás alakult ki a kilépő irányban a ragadós száj- és körömfájás miatt bevezetett korlátozások következtében
– közölte honlapján az Útinform.
Hegyeshalomnál az M1-es autópályán 3 kilométeres a kilépő kamionsor, valamint a mellette lévő 1-es főúti átkelőnél is erős a forgalom.
Sopronnál – a 84-es főúti kilépő ponton – már 5 kilométeres sor alakult ki, itt akár 40-50 perc is lehet az átjutás, a sor pedig már az M85-ös autóútra is visszanyúlik – tették hozzá.
A fertőrákosi kishatárnál 5 kilométeres a torlódás, Kőszegnél pedig a 87-es főúton is már 3 kilométeres a kilépésre várakozó sor.
Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata vasárnap közölte, a ragadós száj- és körömfájás vírusfertőzés miatt szombat óta szünetel a határforgalom egyes határátkelőhelyeken a magyar-osztrák határon, a működő határátkelőhelyeken hosszabb várakozási időre kell számítani.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 08:26, vasárnap | Helyi
A fenntarthatóságról a Föld napján Győrben
Szivárgásverseny, kockajáték, interaktív tudáspróba, ételkóstoló.
2026. Április 26. 08:12, vasárnap | Helyi
Gyakorlati jogászképzés: együttműködési megállapodást kötött a Széchenyi István Egyetem és a Győri Törvényszék
2026. Április 26. 07:08, vasárnap | Helyi
A madarak nyomában: ismeretterjesztő program és vízitúra Kisbodakon
Tanulással és kalandos vízitúrával folytatódott Kisbodakon a „Szigetköz Ismeretterjesztő Sorozat 2026”, ahol ezúttal a térség gazdag madárvilága került a középpontba.
2026. Április 25. 08:25, szombat | Helyi
Laczkovits-Takács az új frakcióvezető
A győri Fidesz-KDNP frakcióját mától Laczkovits-Takács Tímea vezeti.
