Hírek
2024. Június 30. 09:13, vasárnap | Helyi
Jó ez a sorsolás: a győri tornászaink így kezdenek az olimpián
Sorsoltak az olimpiára a tornászoknál. A nők között a GYAC-os Bácskay Csenge felemáskorláton kezd Párizsban az utolsó csoportban.
A szintén győri Mészáros Krisztofer az első csoportban, korláton mutatja be elsőként a gyakorlatát.
„Ez a sorsolás előnyös, kifejezetten jó, hogy utolsó csoportban kezdünk, hiszen már lehet látni, hogyan állnak a többiek. A felemáskorlát jó első szernek számít. A lényeg, hogy a lehető legtökéletesebb gyakorlatokra kell törekedni, és akkor nem lesz gond” – fogalmazott a nők szövetségi kapitánya.
Szűcs Róbert is kiemelte, kifejezetten jó, hogy Mészáros Krisztofer korláton kezdhet: „Stabil gyakorlata van Krisztofernek korláton, és remélhetőleg jó alapot ad majd az egész olimpiai megmérettetésre. Még lesz egy verseny Romániában, és onnantól az utolsó simításokat végezzük majd el.”
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 08:27, szombat | Helyi
Táncra perdítik az egész várost
Öt napon át ismét Győr lesz a tánc fővárosa.
2026. Május 16. 08:09, szombat | Helyi
Eredetvédett lesz a rajnai rizling Pannonhalmán
Eredetvédetté teszi a rajnai rizlinget a Pannonhalmi Borvidék.
2026. Május 16. 07:07, szombat | Helyi
Több milliárdos forrásból fejleszt az egyetem
Új laborokkal, korszerű digitális eszközökkel és megújult tantervekkel erősítette képzéseit a Széchenyi István Egyetem egy európai uniós támogatásból megvalósuló fejlesztési program révén.
