Városlista
2026. február 3, kedd - Balázs

Hírek

2017. Január 10. 08:58, kedd | Helyi

Jótékony civil kezdeményezés segít azoknak, akik fáznak

Jótékony civil kezdeményezés segít azoknak, akik fáznak

Szabadfogas: bárki ráakaszthatja azt a ruhadarabját, amire már nincs szüksége segítve azoknak, akik fáznak.

A Szabadfogas nevű akció egy civil kezdeményezés, amely Győrbe is eljutott. Mottója: "Ha fázol, vegyél el egy kabátot! Ha nem szeretnéd, hogy mások fázzanak tegyél ide egyet!" Ezzel az akcióval bárki segíthet olyan embertársán, akinek nincs elég meleg ruhája. Felállított fogasokkal a városban több helyszínen, például a győri vasútállomáson és a Győri Nemzeti Színház épülete előtt is találkozhatunk. A ruhaállványra bárki akaszthat ruhadarabot, s ha fázik, el is viheti.

Segítsünk embertársainkon!

Fotó: Győri Nemzeti Színház/facebook

Lead fotó: InfoGyőr

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi

A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett

Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.

2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi

Tovább zöldülhet a Szigetköz

Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.

2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi

Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton

Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.

2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi

Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben

A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.