Hírek
2020. Február 12. 07:35, szerda | Belföld
Kábítószer kereskedőt fogtak - Akciófilmbe illő jelenet Óbudán
Egy kábítószer kereskedőt és négy vásárlót fogtak el a rendőrök hétfőn este az óbudai Keve utcában. Az akcióról videó is készült.
Egy autóból árulta a drogot a 33 éves B. Zsolt, a vásárlók szinte sorba álltak a kocsinál - írta honlapján a rendőrség.
Az üzletet azonban a rendőrök félbeszakították, és az eladón kívül begyűjtöttek négy vásárlót is. Később a kábítószerkereső kutya megtalált az utóban 13 darab fóliába és reklámpapírba csomagolt, 204 grammnyi illegális szert rejtő pakettet.
Később B. Zsolt bérelt garázsában is kutatást tartottak, mérlegre és porciózásra szánt fóliára bukkantak, a hűtőből pedig több kiszerelésben további 1706 gramm kábítószergyanús anyag került elő. A feltehetően bűncselekményből származó vagyon biztosítása érdekében több mint 2,5 millió forintot, 3600 eurót, valamint az autóját is lefoglalták.
Az immár bűnjelnek minősülő kábítószergyanús anyag piaci értéke közel 4,7 millió forint.
A szabadlábon védekező vásárlók ellen kábítószer birtoklása vétségének, az őrizetbe vett B. Zsolt ellen kábítószer-kereskedelem bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel
Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Nagy Ervin feljelentést tesz a KMTG által kifizetett jogdíjak ügyében
2026. Július 17. 14:00, péntek | Belföld
Tanács Zoltán: feljelentést tettünk a Kréta-rendszer ügyében
Az oktatásban és a közigazgatásban használt szoftverek ügyében tett feljelentésről számolt be a tudományos és technológiai miniszter csütörtökön Budapesten, a kormányszóvivői tájékoztatón.
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
