Hírek
2013. November 22. 07:56, péntek |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Kábítószergyanús anyagok a 43 éves sofőrnél
Igazoltatás során a sofőrnél kábítószergyanús anyagokat találtak a rendőrök.
A Győri Rendőrkapitányság járőrei november 19-én este, Győrben igazoltatták a Volkswagen Passat típusú személygépkocsi vezetőjét. Az ellenőrzés során a 43 éves sofőr ruházatából tabletta és kanabis származék került elő. A férfi elismerte, hogy kábítószer fogyasztó.
A házkutatás során különböző növényi törmelékeket és magokat találtak az intézkedők. Az előkerült anyagokat a rendőrség lefoglalta, azok hatóanyag tartalmát vegyészszakértő vizsgálja.
A Győri Rendőrkapitányság N. Ferenc győri lakos ellen kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 10:43, szombat | Kék hírek
A GVH 235 millió forintos bírságot szabott ki az eMAG Magyarország Kft.-re
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek
Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője
Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.
2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek
Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott
A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.
