Hírek
2025. Május 22. 07:06, csütörtök | Helyi
Kábítószert árult a győri család
Az ügyészség vádat emelt egy férfival, valamint az élettársával és nagykorú lányukkal szemben, akik egyebek között a jelentős mennyiség több mint tizenháromszorosának megfelelő kábítószerrel kereskedtek.
A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Főügyészség vádiratának tényállása szerint a család 2023-tól kereskedett a drogokkal a győri otthonukban, mely kábítószerek valószínűsíthetően Szlovákiából származtak. Az ügyfeleket a családból az szolgálta ki, aki éppen otthon volt, a megrendeléseket a család a férfi által használt telefonszámokon vette fel.
A rendőri elszámoltatás alkalmával a családtól több mint 26 millió forint készpénz és több mint 5700 eurót foglaltak le. Mint kiderült, a vád szerint a jelentős mennyiség több mint tizenháromszorosának megfelelő kábítószerre és a jelentős mennyiség több mint hétszeresének megfelelő mennyiségű új pszichoaktív anyagra nézve valósították meg a bűncselekményt.
Az ügyészség mértékes indítványa a letartóztatásban lévő vádlottak beismerése esetére a férfi esetében hét év, hozzátartozói esetében öt év szabadságvesztés – egyéb indítványok mellett.
Az ügyben az érdemi döntést várhatóan a Győri Törvényszék fogja meghozni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 08:24, csütörtök | Helyi
Több mint 370 alkotás érkezett az adventi rajzpályázatra – adták át a díjakat
Ünnepélyes keretek között adták át a Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata által meghirdetett adventi rajzpályázat díjait.
2025. December 18. 08:04, csütörtök | Helyi
Korábban kezdődött az influenzaszezon
Gyorsan terjed az influenza országszerte.
2025. December 18. 07:09, csütörtök | Helyi
Elkezdték árulni a fenyőfákat
Már árusítják a fenyőket Győrben is. Idén csaknem 10-15 százalékkal drágultak a karácsonyfák tavalyhoz képest.
2025. December 17. 08:27, szerda | Helyi
Karácsonyra valami különlegeset? Ajándékozzon interaktív LED játékélményt!
Rohannak a hetek, mindjárt itt a karácsony, és nincs még igazán jó ajándékötlete?

