Hírek
2013. Július 21. 13:55, vasárnap |
Helyi sport
Forrás: MTI
Kajak-kenu válogató - Lantos és a Szabó, Fazekas duó nyerte a szétlövést
Kenu egyes 200 méteren Lantos Ádám, kajak kettes 1000 méteren pedig a Szabó Gabriella, Zur-Fazekas Krisztina duó nyerte vasárnap az úgynevezett szétlövést a kajakosok és kenusok Szegeden rendezett válogatóversenyén.
A győri Lantos győzött az első, májusi fordulóban is, s azért kényszerült most különversenyre, mert pénteken kikapott párostársától, Nagy Pétertől. Sikerült visszavágnia, így a júniusi, portugáliai Eb-hez hasonlóan - ahol nem jutott be a döntőbe - a vb-n is ott lehet.
Női K-2 1000 méteren a négyesben olimpiai bajnok Szabó és Zur-Fazekas megismételte pénteki győzelmét, riválisuk a májusi válogatón első Vad Ninetta, Kárász Anna duó volt.
Storcz Botond szövetségi kapitány az MTI-nek azt mondta, hogy a keddi elnökségi ülés után válik véglegessé a vb-n induló csapat összeállítása.
MTI Fotó: Kelemen Zoltán Gergely
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:22, kedd | Külföld
Donald Trump: India beleegyezett, hogy leállítja az orosz kőolaj vásárlását
Donald Trump amerikai elnök szerint India miniszterelnöke hétfői telefonbeszélgetésük során beleegyezett az orosz kőolaj vásárlásának leállításába, és helyette több energiahordozót szerez be az Egyesült Államokból.
