Hírek
2024. December 28. 09:12, szombat | Helyi
Karácsonykor égett le a házuk, összefog a falu
Karácsonykor leégett egy családi ház Nyúlon, az itt élő családnak mindene odalett. A helyiek az összefogás erejében bízva próbálnak segíteni nekik.
A tűz oka egyelőre ismeretlen, az ott élő család futva menekült a lángoló otthonából. Egy élet munkája gyakorlatilag fél óra alatt lett oda. Ruhát kaptak és van hol, aludniuk, de mindent újra kell kezdeniük.
A helyiek az összefogás erejében bízva szeretnének segíteni nekik. Nem először: amikor legutóbb leégett a községben egy ház, megmutatták, hogy összefogással újra lehet kezdeni. Most is már sokan ajánlottak segítséget, mind anyagit, mind szakmunkát – minden támogatásra szükség lesz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 08:27, szombat | Helyi
Táncra perdítik az egész várost
Öt napon át ismét Győr lesz a tánc fővárosa.
2026. Május 16. 08:09, szombat | Helyi
Eredetvédett lesz a rajnai rizling Pannonhalmán
Eredetvédetté teszi a rajnai rizlinget a Pannonhalmi Borvidék.
2026. Május 16. 07:07, szombat | Helyi
Több milliárdos forrásból fejleszt az egyetem
Új laborokkal, korszerű digitális eszközökkel és megújult tantervekkel erősítette képzéseit a Széchenyi István Egyetem egy európai uniós támogatásból megvalósuló fejlesztési program révén.
