Hírek
2025. Szeptember 10. 07:12, szerda | Helyi
Kari Brattset Dale babát vár
Az Győri Audi ET KC kapitánya, Kari Brattset Dale második gyermekét hordja a szíve alatt.
A játékos üzenetben osztotta meg a jó hírt: „Nagyon boldogok vagyunk, hogy bővül a családunk. Persze, kicsit szomorú, hogy egy kis időre kiesek a kézilabdázásból, de bízom benne, ez csak még több motivációt ad majd, hogy erősebben térjek vissza a csapathoz. Nagyszerűen érzem magam, és már alig várom, hogy Nilsnek márciusban megszülessen a kisöccse.” (Forrás: Audi ETO KC)
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:30, szombat | Helyi
Íme a győri advent
A győri önkormányzat hivatalos oldalán összegyűjtötték, hogy mikor várják a vásárlókat az adventi kézműves vásár faházai a Széchenyi téren.
2025. December 06. 08:09, szombat | Helyi
Van egy kis időd? Elviszed sétára a menhelyi kutyákat?
Téli sétáltatókra ismét nagy-nagy szükség van! – olvasható a Győri Állatmenhely Facebook-oldalán.
2025. December 06. 07:08, szombat | Helyi
Védjük a vízórát a fagyoktól!
Gondoskodjunk vízmérőnk téliesítéséről, hiszen nemcsak az elfagyott mérő pótlásának költségei, hanem az elfolyt víz díja is a felhasználót terheli!
2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi
UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon
„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.

