Hírek
2013. Július 23. 14:17, kedd |
Helyi
Forrás: GYŐR MRFK
Keresi a rendőrség a Mosonmagyaróvárról eltűnt fiatalt
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság közigazgatási eljárást folytat a 15 éves Holdosi Attila eltűnése ügyében, aki 2013. július 22-én este otthonákból ismeretlen helyre távozott.
A fiú 160-165 cm magas, zömök testalkatú világosbarna hajú. Eltűnésekor világoskék pólót, vajszínű rövidnadrágot és papucsot viselt.
A rendőrök megállapították, hogy 2013. július 22-én délután a fiú autóbusszal Győrbe utazott, a győri vasútállomás pályaudvarának környékén látták.
A rendőrség kéri, hogy aki Holdosi Attilát felismeri, hollétéről, tartózkodási helyéről érdemleges információval rendelkezik, hívja a 107 és 112 számokat vagy a legközelebbi rendőri szervnél tegyen bejelentést.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi
Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény
A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.
2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi
Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre
A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:
2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi
Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben
Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.
2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi
Téli károk után tavaszi helyreállítás
Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.
