Hírek
2013. Február 07. 10:48, csütörtök |
Helyi
Forrás: MTI
Két embercsempészt és öt illegális migránst fogtak Győrnél
Két embercsempészt és öt illegális migránst fogtak el a rendőrök Győrnél – tájékoztatta a megyei főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-t csütörtökön.
Kálmán Gabriella közlése szerint az M1-es autópályán tartott ellenőrzéskor megállítottak egy kisbuszt, amelyben egy 28 éves, Kiskőrösön élő román állampolgár és egy 38 éves keceli férfi mellett öt pakisztáni utazott. Utóbbiak sem Magyarországon tartózkodásra, sem legális továbbutazásra jogosító iratokkal nem rendelkeztek.
Hozzátette: a pakisztániak ellen tiltott határátlépés kísérlete miatt indult szabálysértési eljárás, míg a román és a magyar állampolgárok ellen embercsempészés megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 07:03, péntek | Helyi
Pezseg most az élet, koncertözön a Bridge-ben
Pezseg most az élet, koncertözön a Bridge-ben
2025. December 18. 08:24, csütörtök | Helyi
Több mint 370 alkotás érkezett az adventi rajzpályázatra – adták át a díjakat
Ünnepélyes keretek között adták át a Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata által meghirdetett adventi rajzpályázat díjait.
2025. December 18. 08:04, csütörtök | Helyi
Korábban kezdődött az influenzaszezon
Gyorsan terjed az influenza országszerte.
2025. December 18. 07:09, csütörtök | Helyi
Elkezdték árulni a fenyőfákat
Már árusítják a fenyőket Győrben is. Idén csaknem 10-15 százalékkal drágultak a karácsonyfák tavalyhoz képest.
