Hírek
2014. Szeptember 19. 09:42, péntek |
Helyi
Forrás: Police.hu
Két kamion és egy autó ütközött Vámosszabadinál
Az egyenruhások befejezték a baleset helyszínelését Vámosszabadinál.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletére 2014. szeptember 19-én 7 óra 15 perckor érkezett bejelentés, hogy a 14-es számú főúton személyi sérüléses közlekedési baleset történt.A helyszínre érkező egyenruhások megállapították, hogy egy külföldi járműszerelvény Szlovákia irányába haladt, majd ezidáig tisztázatlan okból áttért a menetirány szerinti bal oldali forgalmi sávba, ahol ütközött egy szabályosan közlekedő tehergépkocsival. A részes kamion továbbhaladva egy szemből érkező személygépkocsinak csapódott és az úttest szélén lévő szalagkorlátnak nyomott.
A balesetet okozó gépkocsivezetőt a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték.
A Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a baleset körülményeit szakértők bevonásával vizsgálja.

Az érintett útszakaszon a baleset helyszínelése és a műszaki mentés befejeződött, a 14-es számú főúton teljes szélességében zavartalan a forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 08:27, szombat | Helyi
Táncra perdítik az egész várost
Öt napon át ismét Győr lesz a tánc fővárosa.
2026. Május 16. 08:09, szombat | Helyi
Eredetvédett lesz a rajnai rizling Pannonhalmán
Eredetvédetté teszi a rajnai rizlinget a Pannonhalmi Borvidék.
2026. Május 16. 07:07, szombat | Helyi
Több milliárdos forrásból fejleszt az egyetem
Új laborokkal, korszerű digitális eszközökkel és megújult tantervekkel erősítette képzéseit a Széchenyi István Egyetem egy európai uniós támogatásból megvalósuló fejlesztési program révén.
