Hírek
2011. Október 21. 14:00, péntek |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Kétnapos szelektív hulladékgyűjtési kampány Győrben
A szelektív hulladékgyűjtést népszerűsítő kétnapos kampányt szervez az Electro-coord Magyarország Nonprofit Kft, és a Szinflex Plus Kft. a jövő héten Győrben.
Hétfőn (okt.24.) a használt fényforrások, és elektromos hulladék begyűjtéséről tartanak tájékoztatót az Ipari Parkban. A rendezvényen bemutatják azt a speciális gyűjtődobozt, ami a háztartásokban keletkezett elektronikai hulladék, elem, izzó, elektromos kisgépek szelektív gyűjtésére szolgál, és amelyeket minél több győri iskolába szeretnének eljuttatni, mondta el rádiónknak dr. Kovács Béla, az Electro-coord divízióvezetője.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 08:26, vasárnap | Helyi
A fenntarthatóságról a Föld napján Győrben
Szivárgásverseny, kockajáték, interaktív tudáspróba, ételkóstoló.
2026. Április 26. 08:12, vasárnap | Helyi
Gyakorlati jogászképzés: együttműködési megállapodást kötött a Széchenyi István Egyetem és a Győri Törvényszék
2026. Április 26. 07:08, vasárnap | Helyi
A madarak nyomában: ismeretterjesztő program és vízitúra Kisbodakon
Tanulással és kalandos vízitúrával folytatódott Kisbodakon a „Szigetköz Ismeretterjesztő Sorozat 2026”, ahol ezúttal a térség gazdag madárvilága került a középpontba.
2026. Április 25. 08:25, szombat | Helyi
Laczkovits-Takács az új frakcióvezető
A győri Fidesz-KDNP frakcióját mától Laczkovits-Takács Tímea vezeti.
