Hírek
2019. Január 30. 10:55, szerda | Belföld
Kétszer elütöttek egy férfit a fővárosban, túlélte
Elgázoltak egy férfit Budapesten szerda reggel, a Megyeri út 13. szám előtt. A férfi az ütközéstől átesett a szemközti sávba, ahol még egy autó átgázolt rajta.
A Megyeri úton a Váci út irányába közlekedő forgalmat az Irányi Dániel utcába tereli a rendőrség, a Fóti út felé közlekedők pedig a buszsávot használhatják. Az érintett útszakaszon nagy a torlódás. Az elgázolt férfi megsérült, de túlélte a balesetet – írja a police.hu.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
