Városlista
2026. június 27, szombat - László

Hírek

2014. Augusztus 26. 19:59, kedd | Kék hírek
Forrás: MTI

Ketten haltak meg a Balatonfenyvesen árokba borult autóban

Ketten haltak meg a Balatonfenyvesen árokba borult autóban

Ketten haltak meg abban az autóban, amely árokba borult kedden kora este Balatonfenyvesen a 7-es főúton. A helyszínelés és a műszaki mentés idején félpályás útlezárás van érvényben.

A rendőrség az MTI-vel azt közölte, hogy az elsődleges adatok szerint a személygépjármű tisztázatlan körülmények között áttért a menetirány szerinti bal oldali forgalmi sávba, letért az útról, majd betonhídfőnek ütközött, és az árokban állt meg.
A balesetben a jármű vezetője és utasa olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen mindketten életüket vesztették.
A katasztrófavédelem korábban azt írta, hogy a járműben utazó három ember közül az ütközés következtében az egyik életét vesztette, egy utas súlyosan, egy másik könnyebben sérült meg. Később tudatták, hogy az egyik sérült is meghalt, így már két halálos áldozata van a balesetnek.
A helyszínre Balatonboglárról és Marcaliból érkeztek tűzoltók.

Címkék: Baleset-közúti

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek

Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban

Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.

2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek

Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát

Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.

2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek

Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt

Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.